Сучасний формат електронних торгів значно спростив життя багатьом компаніям. Якщо у випадку з державними установами все навпаки стало тільки важче, то звичайні підприємці, які зацікавлені в придбанні певних товарів, то для них це скоріш позитивна сторона.

Як мінімум, це актуально з того приводу, що вони отримали реальну змогу брати участь в аукціонах та отримувати різні товари за ціною, нижче ринкової. Головний момент – це легальна складова і для того, щоб придбати ту ж саму земельну ділянку вам не доведеться користуватись ніякими махінаціями.

Що стосується державних установ, то недолік цієї системи для них полягає в тому, що вони зобов’язані звітувати про всі проведенні угоди. Тобто, навіть самі дрібні державні закупівлі повинні проводитися через систему ПроЗорро. Це є обов’язкова умова й ігнорувати її не рекомендується.

Ви можете в будь-який момент перейти на електронний майданчик sale.uub.com.ua та особисто впевнитися в тому, що там представлена величезна кількість оголошень. Ви можете легко знайти для себе все, що вас тільки може зацікавити.

Що можна придбати на електронних торгах?!

Для того, щоб зрозуміти, як саме влаштована система торгів, потрібно більш серйозно підійти до питання. 

З основних напрямків, по яким проводяться аукціоні, можна звернути увагу на:

  1. Нерухоме майно;
  2. Житлові та нежитлові приміщення;
  3. Земельні ділянки;
  4. Транспортні засоби;
  5. Електроніку;
  6. Меблі;
  7. Арештоване майно;
  8. Право на вимогу по кредиту;
  9. Деревина.

Це лише декілька напрямків, які можна назвати найбільш популярними на даному етапі. Якщо ж підійти до цього питання ще більш змістовно, то можна визначити велику кількість інших розділів з торгами.

Важливо зазначити, що пошук цікавого лоту – це не таке просте завдання, яким воно може здаватися на перший погляд.

Спершу, потрібно знайти акредитований електронний майданчик. Після цього, потрібно навчитись користуватись фільтром, щоб з його допомогою відсіяти ті варіанти, які вам не підходять в будь-якому випадку.

Чи варто підписуватись на телеграм бота?!

Для того, щоб спростити завдання учасникам, розробники підготували спеціальних ботів, які автоматично відправляють повідомлення про проведення нових тендерів на ваш мобільний телефон.

Всього є три варіанти, це: вайбер, фейсбук та телеграм-бот. Як показує практика, найбільш вдалим все-таки є третій варіант. Логічно, що саме він і вважається найчастіше використовуваними.

Принцип такий, що підписавшись на цього бота й правильно налаштувавши фільтр, ви зможете отримувати всі нові оголошення про проведення нових аукціонів в режимі реального часу. Відповідно, дана функція є максимально зручною й дозволяє зекономити досить багато часу.

Вам не доведеться постійно сидіти на електронному майданчику й продивлятись всі нові оголошення.

Сам механізм бота вже показав, що такий варіант участі в торгах є більш зручним. Все ще потрібно зробити потенційному учаснику- це за допомогою фільтру обрати основні критерії, після чого вже продивлятись всі пропозиції.

Якщо ви бажаєте більш детально дізнатися про всі варіанти ботів, ознайомитися з їх принципом робити та навіть підключити, то можете перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/about.aspx. Саме тут ви зможете легко знайти ту інформацію, яка може вас зацікавити. Все це робиться елементарним чином і не відніме у вас багато часу. Головне – це підійти до цього процесу максимально серйозно й не приймати необдуманих рішень.