Згідно з постановою уряду, законопроект передбачає продаж зрубів за допомогою електронної системи УЕБ та продаж на публічних аукціонах. Цей процес дозволяє залучити більше покупців, не платячи додаткових рекламних витрат. Крім того, перевага цих тендерів полягає в тому, що окрім антикорупційних програм, вони стали прозорими та відкритими для звичайних людей.

Публічний аукціон буде проведен на затвердженому веб-сайті та підключений до модулів системи УЕБ. Завдяки їм ринок деревини справді став прозорим та незалежним. Однією з таких платформ є Українська енергетична біржа, яка займає провідні позиції. Експерти на нашому веб-сайті мають усі необхідні знання та багатий досвід для проведення аукціонів деревини найвищого рівня в Інтернеті.

Експерти Європейської бізнес-асоціації високо оцінили співпрацю з системою УЕБ. Електронні торги — це зручний спосіб знайти нових покупців та продати різноманітну державну, комунальну та приватну власність. З першого аукціону до державного бюджету надійшло більше 28 мільярда українських гривень. Кількість курсів постійно зростає, тому кількість також зростає.

Відповідно до якості дерева та його сорту ціна на круглий ліс починається не меньше від 260 грн. До декількох тисяч за куб.

На дев’ятимісячному прозорому аукціоні виручка лісозаготівельної галузі склала майже 300 млн. українських гривень. Ці кошти використовуються для розвитку лісового господарства, а не для зацікавлених сторін, що ще раз підтверджує переваги системи УЕБ.

Де купити кругляк

На веб-сайті УЕБ можна знайти такі круглі пиломатеріали листяних порід: клен, деревина дерев, береза, граб, каштан, дуб, ясен, осика тощо.

Ця деревина використовується як матеріал для внутрішніх конструкцій, які добре провітрюються і запобігають гниттю. Наприклад, міжкімнатні двері, сходи, крокви, плінтуси, мансардні вікна, шаблони даху тощо.

Також на сайті ви можете знайти круглі хвойні ліси: сосна, ялина, модрина, ялиця. Цей вид деревини здавна застосовується в будівництві і є надійним покрівельним матеріалом. Перевагами голки є також низька вартість, довговічність, легка обробка, низька теплопровідність та екологічність.

Якщо ви хочете придбати деревинну сировину, будь ласка, продайте її на електронному аукціоні через платформу УЕБ, а потім зробіть швидку реєстрацію та сплатіть реєстраційні та гарантійні збори. У свою чергу, наші експерти нададуть вам усі необхідні знання та допоможуть виграти аукціон.

Зацікавила інформація? Переходьте за посиланням та дізнавайтесь докладно: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/tsina-na-krugli-lisomateriali-na-majdanchiku-tb-ueb/