Підприємства часто збувають на платформі Прозорро майно, яке вже не використовується за призначенням. Це може бути невикористаний або списаний транспорт, різний лом, макулатура, масло, обладнання та ін.

Велику роль в такій торгівлі відіграє саме онлайн торги по реалізації металобрухту. З цих угод все у виграші. Підприємство-постачальник матиме гроші, за збут списаних і непрацюючого речей. А замовники отримають вторсировину, для опрацювання.

Які види металобрухту є на Прозорро.Продажі?

На цій платформі збувається лом всіх видів металів. Брухт чорних металів йде, в основному, як сталь і нержавіюча сталь. Кольорові метали представлені, як лом алюмінію, титану, міді, нікелю, свинцю латуні. Ці види брухту створюються через те, що продавці – це компанії, які відносяться до різних гілок економічних підприємств.

На цій платформі можна підкреслити 5 великих компаній, які постійно збувають свої метали через Prozorro.Sale:

  1. АТ «Енергоатом».
  2. НЕК «Укренерго»;
  3. Східний гірничо — збагачувальний комбінат;
  4. АТ «Укргазвидобування»;
  5. АТ «Укрзалізниця»;

Ці компанії є регулярними користувачами електронної торгової платформи. І постійно виставляють різний металобрухт на продаж

Щоб купити лом потрібно:

  • добре вивчити правила аукціону, публікацію і умови продавця і тільки тоді приймати участь в аукціоні.
  • зареєструватися на Прозорро.Продажі.
  • оплатити гарантію та реєстрацію.
  • розмістити на торги своє оголошення і завантажити документи, які передбачають умови аукціону.

І нарешті, брати участь в торгах і перемогти.

В результаті успіху, переможцю потрібно сплатити вартість лота, а також укласти угоду купівлі-продажу з продавцем. Якщо Ви берете участь в торгах перший раз і у вас немає навичок і часу, щоб ознайомлення з правилами торгів і правилами участі, можна звернутися до сайту Асоціації електронних платформ і бірж aeaep.com.ua, де є багато корисної інформації. Кожен бажаючий може отримати інформацію про проведені тендери на сайті, а також про нюанси ведення торгів. Всі актуальні новини завжди відображені на сайті.

Система Прозорро – відкрита та чесна система. Прийняти участь в торгах може кожен бажаючий після проходження реєстрації на одному з майданчиків, котрі співпрацюють з системою.